O Film Rekor Kırdı!

O Film Rekor Kırdı!
MNS Filmin yaptığı Serkan Keskin ve Ertan Saban'ın başrolünde oynadığı filmin biletleri 45 dakikada su gibi tükendi. Limonata filmi vizyona girmeden gündeme düştü.Ali Atay'ın yönetmenliğini yaptığı filmin biletleri kapış kapış edildi.MNS filmin yapımcılığını üstlendiği limonata filmi film festivalinde de özel gösterimle sunulacak. Yönetmen Koltuğunda Ali Atay'ın oturmuş olduğu, farklı kültürlere sahip iki kardeşin birbirlerini seneler sonra buluşmasının konu alındığı filme, festival seyircilerinin büyük bir

MNS Filmin yaptığı Serkan Keskin ve Ertan Saban'ın başrolünde oynadığı filmin biletleri 45 dakikada su gibi tükendi. Limonata filmi vizyona girmeden gündeme düştü.Ali Atay'ın yönetmenliğini yaptığı filmin biletleri kapış kapış edildi.MNS filmin yapımcılığını üstlendiği limonata filmi film festivalinde de özel gösterimle sunulacak. Yönetmen Koltuğunda Ali Atay'ın oturmuş olduğu, farklı kültürlere sahip iki kardeşin birbirlerini seneler sonra buluşmasının konu alındığı filme, festival seyircilerinin büyük bir ilgisi oldu. Ali Atay yönetmenliğinde yapılan Limonata Filmi, 13 Nisan tarihinde Festivalde özel gösterim ile sevenlerin karşısına çıkacak ve 1 saat olmadan 45 dakikada biletler tükenerek rekor kırdı.
Ali Atay'ın yönettiği Limonata'nın 34. İstanbul Film Festivali'ndeki özel gösterim biletleri yoğun ilgi gördü.

Film, başka kültürlerden gelen, birbirini tanımayan iki kardeşin benzerliklerini, farklılıklarını ve kavgalarını bir yol hikâyesiyle anlatıyor.

Limonata vizyon öncesi 'Altın Lale Ulusal Ödülü' ödülü için İstanbul Film Festivali'nde yarışacak.
Film aynı zamanda Seyfi Teoman En İyi İlk Film Ödülü'ne de aday...

Filmin başrollerinde Serkan Keskin ve Ertan Sabah bulunuyor.

Filmin konusu ise şöyle...
Suat, Makedonya’da yaşayan eski bir tır şoförüdür, hasta yatağında ölmeyi beklemektedir. Ölmeden önce oğlu Sakip’ten son bir isteği vardır; yıllar önce İstanbul’da imam nikâhıyla evlendiği bir kadından olan oğlunu bulup, yanına getirmesi.

Sakip, varlığını yeni öğrendiği kardeşi Selim’i bulmak için Makedonya’dan İstanbul’a doğru babasının emektar arabasıyla yola çıkar. Ne var ki iki kardeş ilk andan itibaren asla tam olarak anlaşamaz. Selim durumu reddeder ve Makedonya’ya gitmeyi düşünmez bile.

Sakip ikna edemeyeceğini anladığı kardeşini, bir gece ayakta duramayacak kadar sarhoş olmasından faydalanıp arabaya atarak kaçırır.