O Film Rekor Üstüne Rekor Kırdı!

O Film Rekor Üstüne Rekor Kırdı!
Başrollerini Ezgi Mola Ve Murat Yıldırım'ın üstlendiği Kocan Kadar Konuş filmi vizyona girer girmez zirveye oturdu. ' Kocan Kadar Konuş ' Zirvede! 'Yüzde yüz Türk kızı' sloganıyla vizyona giren 'Kocan Kadar Konuş' filminin Ankara'daki galası yapıldı. Kocan Kadar Konuş Ankara galasına müthiş ilgi vardı. Sinemaya, stres atıp gülmek için gitmeyi tercih edenlerdenim. Bu yüzden heyecanla beklediğim 'Kocan Kadar Konuş' filmini, 20 Mart'ta, vizyona girer girmez izledim… Kendime verdiğim en güzel hediye oldu. Şеbnе

Başrollerini Ezgi Mola Ve Murat Yıldırım'ın üstlendiği Kocan Kadar Konuş filmi vizyona girer girmez zirveye oturdu. ' Kocan Kadar Konuş ' Zirvede! 'Yüzde yüz Türk kızı' sloganıyla vizyona giren 'Kocan Kadar Konuş' filminin Ankara'daki galası yapıldı. Kocan Kadar Konuş Ankara galasına müthiş ilgi vardı. Sinemaya, stres atıp gülmek için gitmeyi tercih edenlerdenim. Bu yüzden heyecanla beklediğim 'Kocan Kadar Konuş' filmini, 20 Mart'ta, vizyona girer girmez izledim… Kendime verdiğim en güzel hediye oldu. Şеbnеm Burcuoğlu'nun kіtаbı “Kocan Kadar Konuş”, ѕіnеma fіlmі oldu. Gеçtіğіmіz cuma günü vіzyona gіrеn fіlmіn Ankara özеl göѕtеrіmі, Tauruѕ AVM Cіnеmarіnе'dе yapıldı. Kocan Kadar Konuş filminin Ankara'daki ilk gösterimi yoğun ilgiyle karşılandı, Galaya katılan Ezgi Mola, filmin sonunda oyuncular izleyicilerle “selfie” çekti.

 

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrolleri Efsun ve Sinan karakterlerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın canlandırdığı  “Kocan Kadar Konuş” filmi 20 Mart’ta vizyona girdi. 

 

Bu hafta vizyona giren  “Kocan Kadar Konuş” filmi kadınlar kadar erkeklerin de yoğun ilgisiyle karşılandı ve başarısını gişede kanıtlayarak bu hafta vizyona giren diğer altı filmi geride bıraktı.

 

YÜZDEYÜZ TÜRK KIZI EFSUN'U KENDİLERİNE BENZETTİLER

 

Sinema filmini haftasonu izleyip yüzünde tebessümle çıkanlar filmi izlerken çok eğlendiklerini dile getirdi. Filmden çıkan bir çok kadının ortak noktası ise filmdeki Efsun’u kendilerine benzetmek oldu.

 

Kıvanç Baruönü’nün yönettiği, Şebnem Burcuoğlu’nun aynı adlı kitabından beyazperdeye uyarlanan, müziklerini Jingle House’un yaptığı film; otuz yaşına gelmiş ve şimdiye kadar karşı cins ile sağlıklı bir ilişki kuramamış olan Efsun’un (Ezgi Mola) yıllar sonra lise aşkıyla karşılaşmasını ve aile üyelerinin verdiği direktiflerle onu evlenmeye ikna etme çabası sırasında başına gelen olayları anlatıyor.