Öpüşmem Sevişmem Demişti Lakin Umduğu Gibi Olmadı Öpüştü ve Sevişti ...

Öpüşmem Sevişmem Demişti Lakin Umduğu Gibi Olmadı Öpüştü ve Sevişti   ...
Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisininbaşrol oyuncularından Erken Petekkaya'nın oyunculuk alanında koyduğuöpüşme kuralını budizi ile bozdu. Yakışıklı oyuncu Erkan Petekkaya'nın dizi ve sinema filmlerinde öpüşme ve sevişmesahnelerinde oynamayacağı kararı almış vebu karar yeni dizisinde bozulacağı söyleniyor. Sevilen oyuncu Erkan Petekkaya 'dizilerde öpüşmem, sevişmem' kuralınıyeni dizisi için yıkıyor. “Dizide öpüşmesevişme sahnelerine karşıyım. Anadolu'nun bir köyünde ailetelevizyon açıyor. Ünl

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça dizisinin başrol oyuncularından Erken Petekkaya'nın oyunculuk alanında koyduğu öpüşme kuralını bu dizi ile bozdu. Yakışıklı oyuncu Erkan Petekkaya'nın dizi ve sinema filmlerinde öpüşme ve sevişme sahnelerinde oynamayacağı kararı almış ve bu karar yeni dizisinde bozulacağı söyleniyor. Sevilen oyuncu Erkan Petekkaya 'dizilerde öpüşmem, sevişmem' kuralını yeni dizisi için yıkıyor. “Dizide öpüşme sevişme sahnelerine karşıyım. Anadolu'nun bir köyünde aile televizyon açıyor. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya kural ihlali yapmaya hazırlanıyor. Oynadığı dizide Pekkaya'nın 'öpüşmem sevişmem' kuralları bozuluyor. Yeşilçay, Pekkaya'ya kural bozdurdu.

Paramparça'nın başrol oyuncularından Erkan Petekkaya'nın 'öpüşmem, sevişmem' kuralları ne yazık ki rafa kalkıyor. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerinde oynadığı sevilen dizi Paramparça'da sezon finali için bomba bir sahne düşünülmeye başlandı.

 

Star TV’deki ‘Paramparça’nın başrol oyuncusu Erkan Petekkaya bir süre önce verdiği röportajda “Dizilerdeki sevişme sahnelerine karşıyım, asla oynamam. Sinemada olabilir. Çünkü parasını verip tercih yapıyorsun. Ama Anadolu’nun bir köyünde aile televizyonu açıyor. Birileri öpüşmeye başlıyor. Oralarda böyle şeyler çok ayıp. Ben bile irite oluyorum” demişti.

 

Ancak Erkan Petekkaya’nın ‘öpüşmem, sevişmem’ kanunları ‘Paramparça’nın setinde sona erecek gibi.22 Haziran’daki sezon finalinde Nurgül Yeşilçay (Gülseren) ile Erkan Petekkaya (Cihan) için öpüşme sahnesi düşünülüyor Yapımcı firma, senarist ve yönetmen iki karakterin aşk sahnesinde görünmesi gerektiği ama aşırıya kaçılmaması konusunda anlaştı.