Paramparça dizisini hd kalitede seyredin!

Paramparça dizisini hd kalitede seyredin!
Televizyonda öncelikli olarak yayınlanması istenen program türlerinde yerli diziler ilk sırada yer alıyor. Birden fazla cevabın verildiği soruya, katılımcılar yüzde 86,3 oranında "yerli dizi" yanıtını verdi.

İsteklerde, "Haber ve habere dayalı programlar" yüzde 85,1, "Türk filmleri" yüzde 74,8,"Yarışma programları" yüzde 71, "Yabancı filmler" yüzde 68,7 ve "Dini programlar" ise 66,9 düzeyinde oldu. yelim diye tutturuyor peki ne tür diziler izliyoruz meraklandırıcı bir soru. Örneğin şu aralar rekor kıran paramparça dizisinin konusu neymiş de rekor kırmaya devam ediyormuş bir bakalım.

Sürükleyici dizinin konusu hakkında bilgi verecek olursak doğum anında karışan çocukların ve sonunda yaşanan olayların izleyicilerle buluşması paramparça dizisinin konusu.Doğum yapan iki anne Dilara ve Gülseren'in çocukları karışıyor. Cihan ve Dilara çiftine Gülseren'in kızı, Gülseren'e ise Cihan ve Dilara'nın kızları veriliyor. Gerçekten karışık ve yaşanması zor bir durum. Ancak senaryo bizlere güzel yansıtılırsa izlerken duygusal anlar yaşayabiliriz. Olayların ikinci perdesinde ise gerçekte Gülseren'in kızı olan ancak Cihan ve Dilara'nın yanında büyüyen Cansu'nun yaşanan bir trafik kazası sonucu olay ortaya çıkar ve gerçek kızlarını aramaya başlarlar. Gerçek kızları Hazal ise Gülseren'in yanındadır.

Cihan ve Dilara bu arayış sonucunda Gülseren'e ulaşıyorlar ve olaylar başlıyor.Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız. yicisi büyük, paramparça bir aşk hikâyesi ile karşı karşıya geliyor. Ayrı dünyalara ait olan bu iki insanın, ayrılmaları da kavuşmaları damümkün değildir. İki kaza ile yolları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi. Bambaşka hayallere ve hayatlara yürüyorlarken yolları kesişecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacak bu altı kişi. Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır. Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur.

Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir bey olarak iyi aile babası, cesur işadamı ancak tüm bu iyi yönlerin yanı sıra mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanıyor. Ortadaki soru cevapsız, çözümü ise zordan ziyada imkânsızdır.