Parası Pulu Yok O Yüzden Evlenemiyormuş!

Parası Pulu Yok O Yüzden Evlenemiyormuş!
Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu.Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu. Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu. Program ekibine özel bir röportaj veren Yaşar Alptekin, Türkan Şoray kanunları gibi kriterleri olduğunu söyledi. Yaşar Alptekin, Türkan Şo

Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu.Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu. Mankenliği bırakarak maneviyata yönelen Yaşar Alptekin, Show TV ekranlarında yayınlanan Her Şey Dahil programına konuk oldu. Program ekibine özel bir röportaj veren Yaşar Alptekin, Türkan Şoray kanunları gibi kriterleri olduğunu söyledi. Yaşar Alptekin, Türkan Şoray yasaları benzeri kriterleri bulunduğunu söyledi Öpüşme, sevişme sahnesi ya da içki ve sigara sahnesinde oynamam dedi. Bir zamanların gözde mankeni olan podyumlarda ve ekranlarda fırtına gibi esen Yaşar Alptekin, Show TV'de yayınlanan severek izlenen Her Şey Dahil programına konuk oldu.

53 yaşından olduğunu ve bu yaştan sonra daha çok huzur aradığını söyleyen eski manken “Rabbim nasip etti bu huzuru buldum. Başkalarının da bu huzuru bulmasına vesile olurum diye gayret gösteriyorum” ifadelerini kullandı.

 

Evinde kızıyla birlikte yaşadığını anlatan Alptekin, “Kızınızın manken olmasını ister misiniz?” sorusuna “İstemem” cevabını verdi.

 

Sonbaharda evleneceğinin müjdesini de veren eski manken “Bana kalsa yarın evleneceğim. Ben o kadar arzu ediyorum ama ayıptır söylemesi borcum var. Borcumu kapattıktan sonra evlenmeyi arzu ediyorum çünkü borçluyken insan biraz stresli oluyor” ifadelerini kullandı.

 

Eşinin kapanmasını istediğini de ekleyen Alptekin, “Allah'ın izniyle tesettüre girecek. İnşallah güzel bir hayatımız olacak.” şeklinde konuştu.