Poyraz Karayelin Akıbeti Belli Oldu Poyraz Karayel Severleri Rahat Nefes Aldı

Poyraz Karayelin Akıbeti Belli Oldu Poyraz Karayel Severleri Rahat Nefes Aldı
Poyraz Karayel 14. yeni bölümü ile yarın akşam Kanal D ekranlarında izleyicisini ekranlara kitlemeye hazırlanıyor. Poyraz Karayel'in son bölümü olan 13. bölümde yaşananlar izleyiciyi merak içinde bırakmıştı. Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel ile ilgili flaş bir karar verildi. Poyraz Karayel'in reytinglerinin iyi gitmesinin ardından Kanal D yönetimi harekete geçti. Ekranlara henüz daha yeni katılmış olan Poyraz Karayel kısa sürede seyircilerin ilgisini çekmeyi başardı. Her hafta üstün performans ile

Poyraz Karayel dizisinin reyting başarılarının ardından, Kanal D adım attı ve sözleşmeleri yeniledi. Dizi şuan milyonları ekran başına kilitleyip reyting rekorları kırıyor. Kanal D reyting rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel ile yeni bir anlaşma imzalandı. Poyraz Karayel'in hayatına ilgi duyan halk Kanal D'yi harakete geçirdi. Poyraz Karayel'in reytinglerinin iyi gitmesinin ardından Kanal D yönetimi dizinin yapım şirketi ile yeni anlaşmalar yaptı. Kanal D'den Poyraz Karayel hamlesi! Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel hakkında flaş bir karar verildi.
Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel hakkında flaş bir karar verildi. Poyraz Karayel'in reytinglerinin iyi gitmesinin ardından Kanal D yönetimi harekete geçti. Limon Film ve Kanal D arasında yeni sezon anlaşması yapıldı.
 Başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar gibi isimlerin yer aldığı dizinin akıbeti belli oldu. Limon Film ve Kanal D son yaptığı görüşmeler ve reytinglerin iyi gidişinden dolayı yeni sezon anlaşmasını yaptı.