Poyraz Karayelin Ayşegülünden Şok Eden Bomba Gelişmeler!

Poyraz Karayelin Ayşegülünden Şok Eden Bomba Gelişmeler!
Murat Yıldırım'la evliliğini noktaladıktan sonra adı İlker Kaleli'yle anılan Burçin Terzioğlu, önceki gece Arnavutköy Any'de kız arkadaşlarıyla buluştu. Poyraz Karayel dizisinin başlamasıyla bir anda gündeme oturan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli çifti arasında neler oluyor? Aralarının bozulduğu söylentileri doğru mu? Bu anlaşmazlık diziye yansayacak mı? Güzel oyuncu Burçin Terzioğlu yine kafaları karıştırdı. Terzioğlu adının aşk iddialarına karıştığı kendisi gibi oyuncu İlker Kaleli ile anılıyordu. İddial

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerin başında yer alan Poyraz Karayel'in başrol oyuncularından Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli büyük bir aşka yelken açmışlardı. Ayrıldıkları gündeme gelmişti. Murat Yıldırım'la evliliğini noktaladıktan sonra adı İlker Kaleli'yle anılan Burçin Terzioğlu, önceki gecce Arnavutköy'de kız arkadaşlarıyla buluştu. Kısa süre Murat Yıldırım ile boşanan Burçin Terzioğlu şimdilerde İlke Kaleli ile adı sık anılır oldu. Dizide yakınlaşan Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli aralarında bir aşk var mı? Poyraz Karayel dizisinde rol aldığı ve adının aşk dedikodularına karıştığı İlker Kaleli'yle ayrıldığı yönündeki haberlere değinmek istemeyen oyuncu ”Şimdiye kadar hiç konuşmadım ve bu kuralı bozmayacağım” diyerek kafaları karıştırdı.

Gazetecilerin görüntülediği sırada cep telefonuyla konuşarak yürüyüşüne devam eden Burçin Terzioğlu, magazin muhabirlerini kırmayarak röportaj isteğini geri çevirmedi. Telefonu kapatan Terzioğlu “Ya böyle ulu orta mı konuşacağız? Gelin şöyle köşeye insanlar içinde utanırım” dedi.