Rekor Kıran Dizi Diriliş Ertuğrul'da Bomba Sahneler!

Rekor Kıran Dizi Diriliş Ertuğrul'da Bomba Sahneler!
Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyen herkesi ekranlara topladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan bölüm ile izleyen herkesi ekranlara toplamayı başardı. TRT'nin beğeniyle izlenen dizisi Ertuğrul Diriliş'in 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ertuğrul Halime'ye kavuşmak üzereyken büyük tuzağa düşüyor. TRT1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizi Diriliş Ertuğrul'da bu hafta yayınlanacak 16. bölümde neler yaşanacak. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fr

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyen herkesi ekranlara topladı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan bölüm ile izleyen herkesi ekranlara toplamayı başardı. TRT'nin beğeniyle izlenen dizisi Ertuğrul Diriliş'in 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ertuğrul Halime'ye kavuşmak üzereyken büyük tuzağa düşüyor. TRT1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizi Diriliş Ertuğrul'da bu hafta yayınlanacak 16. bölümde neler yaşanacak. Ekranların heyecanla takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında neler oluyor?
TRT'nin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında yeni bir sır ortaya çıkıyor.
Diriliş Ertuğrul son bölümde neler oldu?
DARAĞACI Halime, kardeşi Yiğit’in esir olduğu Tapınakçı kalesinden kurtulması karışılığında El Aziz ile evlenmeyi kabul etmiştir. Ancak, babasının Tapınakçıların oyununa geldiğini ve bu evliliğin İslam dünyasında bir savaşa neden olacağını öğrenince, nikahı bozar.
 
 
El Aziz çılgına dönmüştür. Onurunun ayaklar altına alındığını düşünür. Bir türlü Tapınakçılara alet olduğu gerçeğini görmek istememektedir. El Aziz, Komutanı Günhan’a Kayı Obasına saldırması için emir göndererek nikahın bozulmasının intikamını almak niyetindedir. Günhan, Kayıların toy toplantısına düstursuzca konuşup savaşı başlatmaya kalkar.
 
Ama Gündoğdu, Günhan’ın karşısına Halep Komutanı Nasır’ı esir almış vaziyette çıkararak savaşı başlamadan bitirir. Nasır’ın akıbeti ise beklediği gibi olmayacaktır. Toyda beyliği ele geçirme planları yapan Kurdoğlu, Tapınakçılarla işbirliğini iyice arttırmıştır. Kurdoğlu ilk olarak obaya bey olması için Gündoğdu kozunu oynar ama Ertuğrul’da Kurdoğlu’nun hain planlarının farkındadır.