Rekor Kıran Diziden Şok Karar!

Rekor Kıran Diziden Şok Karar!
Medcezir bitiyor. Dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un ayrılmasının ardından böyle bir karar alındı. Medcezir severlerine kötü haber! Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy başrolünü paylaştıkları Star TV'deki 'Medcezir'in setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Şimdi o aşkla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Dizi Medcezir bitiyor. Dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoyun ayrılmasının ardından böyle bir karar alındı. Dizi Medcezir severlerine olumsuz haberSt

Medcezir bitiyor. Dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un ayrılmasının ardından böyle bir karar alındı. Medcezir severlerine kötü haber! Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy başrolünü paylaştıkları Star TV'deki 'Medcezir'in setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Şimdi o aşkla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Dizi Medcezir bitiyor. Dizinin başrol oyuncuları Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoyun ayrılmasının ardından böyle bir karar alındı. Dizi Medcezir severlerine olumsuz haberStar Tv ekranlarının en çok izlenen dizisi Medcezir'e büyük şok!!Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya'nın bir mekanda aldıkları ayrılık kararı diziye yansıyınca dizi yapımcısındanda final haberi geldi.

Posta Gazetesi'nden Müge Dağıstanlı ilginç bir iddia ortaya attı. Magazin gündemine bomba gibi düşen bu iddiaya göre hem Serenay-Çağatay aşkı hem de Medcezir dizisi bitti.

Dağıstanlı, Serenay-Çağatay çifti için şunları yazdı: "Arkadaşları geçen aya kadar, çift hakkında “Fırtınalı bir ilişkileri var, ama hâlâ birlikteler” diyordu. - Ancak ünlü çift 20 gün önce Boğaz'da bir lokantada oturup kesin ayrılık konuşması yapmış. Ne ilginç bir tesadüf ki, birkaç gün sonra da yapımcıları ile bir araya gelmişler."Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy diziyi bitirmeye karar vermişler. Yani dizi gitti, aşk da bitti! "