Rekor Kıran Diziye Bomba Takviye!

Rekor Kıran Diziye Bomba Takviye!
Poyraz Karayel 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin paylaştığı Poyraz Karayel yeni bölümüyle 25 Mart akşamı ekrana gelecek. Merakla beklenen dizinin yeni bölümünde Bahri, Poyraz-Ayşegül ilişkisini öğreniyor. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel 12. Bölüm ile bomba gibi geliyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin paylaştığı Poyraz Karayel bu hafta da soluksuz olarak izlenecek. Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel son bölümde

Poyraz Karayel 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin paylaştığı Poyraz Karayel yeni bölümüyle 25 Mart akşamı ekrana gelecek. Merakla beklenen dizinin yeni bölümünde Bahri, Poyraz-Ayşegül ilişkisini öğreniyor. Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Poyraz Karayel 12. Bölüm ile bomba gibi geliyor. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'nin paylaştığı Poyraz Karayel bu hafta da soluksuz olarak izlenecek. Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel son bölümde Poyraz için ölüm emri verilmiş bulunmaktadır. Ayşegül ile Poyraz arasında geçenler Bahri tarafından öğrenilince beklenen ölüm emri çoktan verilmiş bulunmaktadır.

Kanal D'nin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve İlker Kaleli gibi isimlerin yer aldığı dizisi 'Poyraz Karayel'in kadrosuna Azra Akın da dahil oldu. Aldığı başarılı ratinglerle adından söz ettiren Limon Yapım imzalı dizide; Azra Akın Zülfikar karakterinin platonik aşkı Çiğdem'i canlandıracak. Dizide ünlü bir oyuncu olan Çiğdem, Zülfikar'a aşık olacak. Çiğdem'in babası da Zülfikar'ın sakat kalmasına neden olan polis çıkacak.