Rekor Kıran O Dizide Beklenmedik Şok Değişiklik Bomba Gelişmeler!

Rekor Kıran O Dizide Beklenmedik Şok Değişiklik Bomba Gelişmeler!
Karagül dizisinin başrol oyuncusu Mesut Akusta'nın rahatsızlığı nüksetmesi sebebiyle Adana'da ameliyat olduğu öğrenildi. Ünlü oyuncu Mesut Akusta ameliyat oldu! Oyuncu Mesut Akusta'nın, ameliyat gerektiren bir rahatsızlığın nüksetmesi nedeniyle geçtiğimiz gün Adana'da ameliyat olduğu öğrenildi. Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Karagül dizisinin önemli oyuncularından Mesut Akusta ameliyat oldu. Fox TV'de yayınlanan 'Karagül' isimli dizide Kendal karakterini canlandıran Mesut Akusta, iki kalça

Karagül dizisinin başrol oyuncusu Mesut Akusta'nın rahatsızlığı nüksetmesi sebebiyle Adana'da ameliyat olduğu öğrenildi. Ünlü oyuncu Mesut Akusta ameliyat oldu! Oyuncu Mesut Akusta'nın, ameliyat gerektiren bir rahatsızlığın nüksetmesi nedeniyle geçtiğimiz gün Adana'da ameliyat olduğu öğrenildi. Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Karagül dizisinin önemli oyuncularından Mesut Akusta ameliyat oldu. Fox TV'de yayınlanan 'Karagül' isimli dizide Kendal karakterini canlandıran Mesut Akusta, iki kalçasında da ameliyat gerektiren bir rahatsızlığın nüksetmesi sebebiyle geçtiğimiz gün Adana'da ameliyat oldu. Karagül dizisinin usta oyuncusu Mesut Akusta'nın iki kalçasında da ameliyat gerektiren bir rahatsızlığın nüksetmesi sebebiyle geçtiğimiz gün Adana'da ameliyat oldu.

Aynı zamanda rol aldığı dizi senaryosu da Mesut Akusta'nın ameliyatı sebebiyle değiştirildi ve oyuncunun ayakta duramaması nedeniyle sahnelerin oturarak çekilmesine karar verildi. Ayarlamalar buna göre yapıldı. Akusta'nın ameliyatını gerçekleştiren doktor, Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlandı ve oyuncunun sağlık durumunun iyiye gittiğini, en yakın zamanda sağlığına kavuşacağını belirtti. Mesut Akusta da telefonla programa bağlanarak, çok iyi olduğunu, koltuk değnekleriyle yürüyebildiğini, hastaneden çıktıktan sonra Gaziantep'te gerçekleşen çekimlere devam edeceğini söyledi. Akusta, nişanlısı Şafak Özbir'in kendisine iyi baktığını, yaza doğru da düğün yapacaklarını söyledi.