Rekor KIran O Diziden Bomba Gelişmeler!

Rekor KIran O Diziden Bomba Gelişmeler!
Atv'nin sevien dizisi Kertenkele'nin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kertenkele'nin heyecan dolu yeni bölümünde yaşanacaklar.. Kertenkele 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Büyük bir ilgiyle takip edilen Kertenkele dizisinde yine heyecan dorukta. ATV ekranının keyifle izlenen dizisi Kertenkele bu akşam 22. bölüm ile ekrana gelecek. Kertenkele yeni bölümde nikah masasında. Peki nikah kıyılacak mı? ATV'nin 2014 yapımlarından olan ve kısa süre kendi hayran kitlesini oluşturan, Cumartesi akşamlarının vazgeçilme

Atv'nin sevien dizisi Kertenkele'nin 22. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kertenkele'nin heyecan dolu yeni bölümünde yaşanacaklar.. Kertenkele 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Büyük bir ilgiyle takip edilen Kertenkele dizisinde yine heyecan dorukta. ATV ekranının keyifle izlenen dizisi Kertenkele bu akşam 22. bölüm ile ekrana gelecek. Kertenkele yeni bölümde nikah masasında. Peki nikah kıyılacak mı? ATV'nin 2014 yapımlarından olan ve kısa süre kendi hayran kitlesini oluşturan, Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi “Kertenkele” dizisi bu akşam yine heyecan dolu dakikalar yaşatacak.Kertenkele yepyeni bir bölümle bomba gibi geliyor!

Ekrem Bey'in getirdiği belediye başkanından habersiz nikâh masasına oturan Kertenkele ve Zehra neye uğradıklarını şaşırırlar. Sahte nikâh töreni ansızın gerçek nikâh olmuştur. Ünsal komiserin, Ekrem Bey'in izni olmadan nikâh törenine gelmesiyle de Kertenkele adeta her taraftan kuşatılır.

 

Nikâh sonrası artık aynı evi ve odayı paylaşmak zorunda kalan Zehra ve Kertenkele, Tülin'in suçlamaları karşısında mutlu çifti oynamaya çalışırken kendi aralarında da tartışmalar yaşayacaklardır. Zehra tarafından aşağılandığını düşünen Tülin ise sahte evliliği ortaya çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Öte yandan Semih, Zehra ile yüzleşecek ve aldığı cevaplarla büyük kırılma yaşayacaktır. Hayatında değişimlere giden Levent ise Selin'in gönlünü kazanmakta ısrarcıdır.

 

Kaçırdığı elmasları Kertenkele'ye kaptıran mafya, Kertenkele ile Ziya hoca arasında bağlantı kurup Ziya Hoca'nın(Kertenkele) peşine düşecektir. Kertenkele mafyadan, Tülin'den ve geçmişinden kurtulabilecek midir?