Rekor Kıran O Diziye Bomba Takviye Taze Kan Yaptı

Rekor Kıran O Diziye Bomba Takviye Taze Kan Yaptı
Poyraz Karayel dizisinde Azra Akın flash sürprizi ! Manken ve Oyuncu Azra Akın, Kanal D'nin popüler dizilerinden Poyraz Karayel'e katılıyor.Azra Akın, Poyraz Karayel dizisinin kadrosuna yer aldı ! Oyuncu ve Manken olan Azra Akın Kanal D'nin beğenilen dizisi Poyraz Karayel'e dahil oluyor. Poyraz Karayel'de Azra Akın Sürprizi! 2002 Miss Worl'de Dünya Güzeli seçilen Azra Akın'ı artık Poyraz Karayel dizisinde göreceğiz. Ünlü manken Azra Akın, Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'in oyuncu kadrosuna dahil o

Poyraz Karayel dizisinde Azra Akın flash sürprizi ! Manken ve Oyuncu Azra Akın, Kanal D'nin popüler dizilerinden Poyraz Karayel'e katılıyor.Azra Akın, Poyraz Karayel dizisinin kadrosuna yer aldı ! Oyuncu ve Manken olan Azra Akın Kanal D'nin beğenilen dizisi Poyraz Karayel'e dahil oluyor. Poyraz Karayel'de Azra Akın Sürprizi! 2002 Miss Worl'de Dünya Güzeli seçilen Azra Akın'ı artık Poyraz Karayel dizisinde göreceğiz. Ünlü manken Azra Akın, Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'in oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizide Zülfikar karakterinin platonik aşkını canlandıracak olan Azra Akın, yeni bölümde seyirci karşısına Çiğdem karakteriyle çıktı!

Kanal D’nin sevilen dizilerinden Poyraz Karayel yeni bir oyuncu ile kadrosunu güçlendiriyor. Azra Akın, Poyraz Karayel dizisinde rol alacak ki Akın, sevgilisini yeni ekip arkadaşları ile Beyoğlu Hayalkahvesi’nde tanıştırdı. Akın sevgilisi ile mekanda fazla kalmadan mekan kapısına yanaştırılan Taksiye alelacele binerek uzaklaştı. Dizinin başrol oyuncularından Burçin Terzioğlu’nun katılmadığı geceye, partneri İlker Kaleli gecede hazır bulundu.