Rekor Üstüne Kıran O Diziden Bomba Gelişmeler!

Rekor Üstüne Kıran O Diziden Bomba Gelişmeler!
Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizilerinden birisi olmayıbaşaran Poyraz Karayel yeni bölümü büyük bir meraklabekleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ilgi ile izlenen dizi Poyraz Karayel'de bu hafta izleyenleri nelerbekliyor. Poyraz Karayel 14.bölüm fragmanı ile heyecan kaldığı yerdendevam ediyor. Poyraz Karayel yeni bölüdeneler olacak diye dört gözle beklenirken izleyen herkes nefeslerini tutu ve yeni bölümübekliyor. Poyraz için heyecan hiç bitmiyor. Kanal D ekranlarında Poyraz fırtınası estiren di

Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizilerinden birisi olmayı başaran Poyraz Karayel yeni bölümü büyük bir merakla bekleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ilgi ile izlenen dizi Poyraz Karayel'de bu hafta izleyenleri neler bekliyor. Poyraz Karayel 14.bölüm fragmanı ile heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Poyraz Karayel yeni bölüde neler olacak diye dört gözle beklenirken izleyen herkes nefeslerini tutu ve yeni bölümü bekliyor. Poyraz için heyecan hiç bitmiyor. Kanal D ekranlarında Poyraz fırtınası estiren dizisi Poyraz Karayel 14. bölüm fragmanı yayınlandı. 8 nisan çarşamba günü Poyraz KArayel dizisinde Zülfikar'ın hayatını değiştirecek Zeynep dönüyor.

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı hakkında tüm detaylar haberimizde..


Poyraz Karayel'de silahlar çekildi! Bahri, Zafer'i hedef aldı... Ancak bu işin içinde sadece Bahri yok!

 

Poyraz ve Ayşegül birlikteliğini öğrenen Bahri Baba bu duruma çok kızmıştır ve Poyraz’a tek bir seçenek sunar. O da, 24 saat içinde hem Ayşegül’ü hem de Sinan’ı unutup şehri terk etmesidir. Aksi taktirde hayatı tehlike altına girecektir.

Ayşegül bu duruma isyan eder ama bir o kadar da çaresizdir. Ayşegül ve Poyraz Sinan’ı da alıp beraber kaçmaya karar verirler ama vakitleri çok kısıtlıdır.

Zafer ise diğer mafya babalarını toplayıp korkunç bir karar alır. Hayatı tehlikede olan artık sadece Poyraz değildir. Bahri için canını tehlikeye atan Poyraz, yaşam mücadelesi verdi...