Şoray Uzun Öyle Bir Kılığa Büründü Ki Adeta Şok Etkisi Yarattı!

Şoray Uzun Öyle Bir Kılığa Büründü Ki Adeta Şok Etkisi Yarattı!
TRT1 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ilgi ile izlenen dizi 'Seksenler'de Cüneyt Arkın rüzgarı esecek. Oyuncu ve sunucu Şoray Uzun rol aldığı dizide izleyenlerin karşısına öyle bir rol ile çıkacakki! Ekranların sevilen aile dizisi Seksenler'de bu akşam bambaşka bir bölüm izleyicinin karşısına çıkacak. Sevenlerini Yeşilçam'a götürecek olan Seksenler'de en çok konuşulan isim ise sevilen oyuncu Şoray Uzun'un Cüneyt Arkın kılığına girmesi olacak. TRT1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinde Cüneyt Arkın rüzgar

TRT1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinde Cüneyt Arkın rölü çok konuşulacak. Dizinin oyuncularından Şoray Uzun, bu akşam ekrana gelecek bölümde Cüneyt Arkın kılığına girdi. Uzun, Arkın'a benzemek için mavi lens de taktı. Seksenler dizisinin sevilen karekteri ile tanıdığımız ünlü oyuncu Şoray uzun Filmde Cüneyt Arkın rolüne girdi. Bu haliyle herkesi şaşırttı. Seksenler dizisinin sevilen karekteri ile tanıdığımız ünlü oyuncu Şoray uzun Filmde Cüneyt Arkın rolüne girdi. Bu haliyle herkesi şaşırttı. TRT1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinde Cüneyt Arkın rüzgarı esecek. Dizinin oyuncularından Şoray Uzun, bu akşam ekrana gelecek bölümde Cüneyt Arkın kılığına girdi.

TRT1'de ekrana gelen 'Seksenler' dizisinde Cüneyt Arkın rüzgarı esecek. Dizinin oyuncularından Şoray Uzun, bu akşam ekrana gelecek bölümde Cüneyt Arkın kılığına girdi. Uzun, Arkın'a benzemek için mavi lens de taktı. Ünlü oyuncu, "Büyük bir ustayı oynamak gurur verici" dedi. İzleyiciyi Yeşilçam dönemine götürecek sahnede, Ayşe Tolga, Begüm Öner ve Berat Yenilmez de nostaljik kostümler giydi.