Şowmen Şahan Gökbakardan Bomba Çıkış!

Şowmen Şahan Gökbakardan Bomba Çıkış!
Türk Sineması'nın en iyilerinin ödüllendirildiği bir tören Şahan Gökbakar'ı kızdırdı. Cem Yılmaz ve Ata Demirer'in aksine 'En iyi 10 erkek komedyen' arasında yer almayan Şahan, ilk tepkisini "Körler sağırlar, birbirini ağırlar" diyerek gösterdi. “Yeşilçam'ın En İyi On'ları” töreninde ödül almayan ünlü komedyen Şahan Gökbakar, organizasyonu yapan vakıfa tepki yağdırdı. Şahan Gökbakar, telif haklarını gündeme getirerek eleştirisini devam ettirdi. Türk sinemasının en iyi ilk 10'u ödül törenin de ödül alamayan

“Yeşilçam'ın En İyi On'ları” töreninde ödül almayan Şahan Gökbakar'ın organizasyonu yapanlara tepkisi sürüyor. Ünlü Komedyen Şahan Gökbakar geçtiğimiz günlerde Türk Sineması'nın en iyi 10'larının belirlendiği ödül töreninde ödül alamayan Şahan Gökbakar İnstagram hesabından patladı Geçtiğimiz akşam Türk Sineması'nın en iyi 10'ları sahiplerini buldu. “En iyi 10 film” ve “En iyi 10 erkek komedyen” arasında Cem Yılmaz ve Ata Demirer'in aksine Şahan Gökbakar yer almadı. Komedyen Şahan Gökbakar, geçtiğimiz gün düzenlenen ve Türk Sineması'nın en iyi 10'larının belirlendiği ödül töreninde kendisinin ödül alamamasından sonra Instagram hesabından patladı!
‘Haset… Kıskançlık…Çekememezlik…’ gibi kelimelerin kullanıldığı uzun bir cümle yazan Şahan Gökbakar, Recep Ivedik 4 filmine bilet almak isteyen kalabalık bir grubun fotoğrafını da paylaştı. Oldukça sinirli olduğu anlaşılan Şahan Gökbakar, şunları yazdı:

“Bütün sorunu yaratan, bütün haseti, kıskançlığı, çekememezliği yok saymayı yaratan bu tablo işte…. Herkesin ulaşmak için kendini yırttığı, ulaşamayınca” mundar” dediği… İçinde yaşadığın toplumu sevmezsen olmaz bu iş… Allah hepimizi korusun nazarlardan, kem gözlerden… Haset insanlardan saklasın…”