Sürpriz Buluşmadan Bomba Görüntüler

Sürpriz Buluşmadan Bomba Görüntüler
Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ödüllendirildi. Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ödüllendirildi. Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ödüllendirildi. Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli

Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ödüllendirildi. Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ödüllendirildi. Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ödüllendirildi. Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ... Türk sinemasının 100. yılında hafızalarımızda yer edinen en iyi filmler, oyuncular ve yönetmenler görkemli bir törenle ödüllendirildi.

Beyoğlu Belediyesi ve TÜRSAK Vakfı işbirliğinde, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Başbakanlık Tanıtma Fonu'nun destekleriyle Türk sinemasının 100 yıllık geçmişi ‘En İyi ‘On’lar ödül töreniyle taçlandı. Bosphorus Park Hotel’de yapılan törende özel gecede, on farklı dalda Türk Sineması’nın ‘En İyi On’ları ödüllendirildi.  Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ödül töreninin sunuculuğunu Yekta Kopan ve Ceyda Düvenci üstlendi. 200 kişilik jüri tarafından seçilen 10’ar ödülün yanı sıra En İyi On Drama Film kategorisinin de noter huzunda halk oylaması yapılarak 100 yılın filmi  ‘Selvi Boylum Al Yazmalım’ seçildi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, filmin unutulmaz müziğine imza atan Cahit Berkay, yapımcısı Arif Keskiner ve görüntü yönetmeni Çetin Tunca’ya ödülü takdim etti. ENBE orkestrasının sahne aldığı gecede Bergüzar Korel Fırat türküsünü, Serenay Sarıkaya Firuze isimli şarkıyı, Zafer Algöz ise Barış Manço’nun unutulmaz Dağlar Dağlar isimli parçasını seslendirdi.