Survivor Ahmet Dursun Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Survivor Ahmet Dursun Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!
Survivor All Star yarışmasına sağlık problemleri nedeniyleveda eden Ahmet Dursun çok sert açıklamalaryaptı. Ahmet Dursun sertçıktı! Merve Oflaz fareye benziyor. Survivor All Star'a mide rahatsızlığınedeniyle erkenveda eden eski milli futbolcu Ahmet Dursun Kanaltürk'teki "2. Sayfa" programına konukoldu. Survivor All Star'da geçirdiği mide rahatsızlığı nedeniyle erkenayrılan Ahmet Dursun, ünlüler takımı ile ilgili ağır eleştirilerdebulundu. Survivor All Star'dan rahatsızlığınedeniyle elenen Ahmet Dursun Kanal

Survivor All Star yarışmasına sağlık problemleri nedeniyle veda eden Ahmet Dursun çok sert açıklamalar yaptı. Ahmet Dursun sert çıktı! Merve Oflaz fareye benziyor. Survivor All Star'a mide rahatsızlığı nedeniyle erken veda eden eski milli futbolcu Ahmet Dursun Kanaltürk'teki "2. Sayfa" programına konuk oldu. Survivor All Star'da geçirdiği mide rahatsızlığı nedeniyle erken ayrılan Ahmet Dursun, ünlüler takımı ile ilgili ağır eleştirilerde bulundu. Survivor All Star'dan rahatsızlığı nedeniyle elenen Ahmet Dursun Kanaltürk'teki “2. Sayfa” programına konuk oldu. Porgramda soruları cevaplayan Dursun, şok sözler sarfetti. Özellikle Merve Oflaz hakkında “Fareye benziyor” sözleri izleyicileri şaşırttı. Survivor All Star Ahmet Dursun Kanaltürk'te yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu. Ahmet Dursun Merve Aydın ile hakkında çıkan aşk haberlerine ateş püskürdü. Merve Oflaz için 'Fareye benziyor' dedi.

Survivor All Star'a mide rahatsızlığı nedeniyle erken veda eden eski milli futbolcu Ahmet Dursun Kanaltürk'teki "2. Sayfa" programına konuk oldu. Dursun ünlüler takımındaki arkadaşlarını çok ağır sözlerle eleştirdi. İşte açıklamaları:

 

Doğukan, yarışlarda kendini geliştirmek yerine domates, biber, patlıcan falan ekiyor. Doğukan’ın karakterinin bu kadar bozuk olmasına anlam veremedim. Doğukan’ın konuştukları ve yaptıkları birbirini tutmuyor. Bu yüzden beni adada en çok şaşırtan isim oldu. Doğukan, yanımıza gelip laf alıp diğer tarafa taşıyordu.

 

Sahte ve yalancı insanları sevmiyorum. Serenay’ın “annem için” diye ağlamaları falan… Serenay Kıbrıs’ta annesini gördü, selam vermedi. Annesi koltuk bulamayınca “Sona kalan dona kalır” deyip annesine yardımcı olmadı. Böyle birinin anne sevgisi nasıl olabilir? Serenay, gizli kapaklı şeyler yaptığı, suratıma gülüp arkadan iş çevirdiği için “küçük şeytan” dedim.