Survivor All Star'da bomba aşk üçgeni ortaya çıktı!

Survivor All Star'da bomba aşk üçgeni ortaya çıktı!
Survivor All Star'da bomba aşk üçgeni ortaya çıktı!Survivor All Star'daki Merve Oflaz ve Nadya Zagli'nin aynı adamla aşk yaşadığı ortaya çıkınca magazin gündemi çalkalandı.

Survivor All Star'da aşk üçgeni ortaya çıktı!Survivor All Star'daki Merve Oflaz ve Nadya Zagli'nin aynı adamla aşk yaşadığı ortaya çıkınca magazin gündemi çalkalandı.

 TV ekranlarının en çok konuşulan yarışma programlarından Survivor All-Star, yaşanan rekabetlerle izleyiciyi ekran başına çekmeye devam ediyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden Nadya Zagli ve Merve Oflaz da farklı takımlarda rakip olarak karşılaşıyor. İkilinin yarışmadaki rekabetleri dışında ilginç bir ortak noktaları var.

 

2006 yılında ekranlara gelen  ‘Survivor Türkiye-Yunanistan’ yarışmacılarından Selim Sabah ile Nadya Zagli’nin yakınlaşması aşka dönüşmüş ve ikilinin aşkı evlilikle sonuçlanmıştı . Ancak iki yarışmacı  şiddetli geçimsizlik sebebiyle 2011 yılında boşandı. Boşanmanın ardından Yunanistan’a geri dönen Nadya, bir dans grubu ile çalışmaya başladı.

 

Selim Sabah, eşi ile boşanma için mahkemelik olduğu esnada yeni bir aşka yelken açmıştı.  O dönem ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle ekranlarda olan Survivor şampiyonu Merve Oflaz, Selim Sabah’ın yeni aşkıydı. Selim Sabah ve Merve Oflaz’ın büyük aşkı şimdilerde devam ediyor.  Şimdiye kadar hiçbir polemiğe girmeyen yarışmacıların adaların birleşmesi durumunda birbirlerine nasıl davranacağı merak ediliyor.