Survivor All Star'da flaş eleme gelişmesi elenen belli oldu!

Survivor  All Star'da flaş eleme gelişmesi elenen belli oldu!
Survivor All Star'da flaş eleme gelişmesi elenen belli oldu!Survivor All Star'da flaş eleme gelişmesi!Yarışmadan kim elenecek?Survivor All Star'da eleme gecesi heyecan dorukta kim elenecek?Survivor ada konseyinde adı yazılan Begüm elenecek mi?Survivor ada konseyinde gönüller takımından Begüm'ün adı yazılmıştı.Begüm'ün karşısına bugün başka bir aday çıkacak ve aralarında SMS oylamasında daha çok alan adada kalacak.

Survivor  All Star'da eleme gecesi heyecan dorukta kim elenecek? Survivor ada konseyinde adı yazılan Begüm elenecek mi?Survivor ada konseyinde gönüller takımından Begüm'ün adı yazılmıştı.Begüm'ün karşısına bugün başka bir aday çıkacak ve aralarında SMS oylamasında daha çok alan adada kalacak.

Dominik'te devam eden Survivor All Star'da bu akşam eleme gecesi..Eleme gecesinde gönüllülerden adaya bir isim veda edecek.

Ada konseyinde Begüm'ün adı yazılmıştı.SMS oylamasında 1.olan kişi Begüm'ün karşısında bir aday çıkaracak ve adaya veda edecek isim belli olcak.

SMS sıralaması şöyle oluştu

1.Hilmi Cem

2.Özlem

3.Turabi

4.Begüm

5.Hasan

6.Sahra

7.Seda

8.Nadya

9.Taner

10.Bozok

Begüm'ün karşısın Turabi ve Özlem dışında kim çıkarsa çıksın adada kalacak.Hilmicem Seda'nın adını verdi ve Seda adaya veda etti.