Survivor All Starda Görülmemiş Şoke Eden Bomba Gelişmeler!

Survivor All Starda Görülmemiş Şoke Eden Bomba Gelişmeler!
TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor'da buhafta oynanan ödül oyununda ödülü gönüllüler mi yokda ünlülüler mi kazandı. Survivor adasında neler yaşanıyor işte gelişmeler. Tv8 ekranlarında yayınlanan en çok izlenen yarışmaprogramı Survivor All Star yine heyecanlı bölüm ile ekrana geldi. Yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler ödüloyunu için mücadele edecek. Survivor All Star yarışması Dominik Cumhuriyeti adasında tüm hızıyla devam ediyor. 4 Nisan Cumartesi akşamıyapılan Ödül Oyunu yarışması

TV8 ekranlarında yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor'da bu hafta oynanan ödül oyununda ödülü gönüllüler mi yokda ünlülüler mi kazandı. Survivor ALL STAR'da ödül oyunu büyük heyecanla izlendi. TV 8 ekranlarında büyük bir kapışma vardı. Ünlüler ve Gönüllüler arasındaki bu mücadeleden galip gelen kim oldu? Survivor adasında yarışma heyecanı devam ediyor. 4 Nisan Ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler kıyasıya rekabet içerisine girdi. 4 Nisan ödülünde 1 Kova Popeyes Tavuk verildi. Tv8 ekranlarında yayınlanan en çok izlenen yarışma programı Survivor All Star yine heyecanlı bölüm ile ekrana geldi. Yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler ödül oyunu için mücadele edecek. Ünlüler son günlerde bütün ödül oyunlarını kaybetti.

Survivor All Star'da bu akşam eski dostlar Merve Aydın ile Serenay Aktaş arasındaki söz düellosu olay yaratacak.

 

Almeda Abazi'nin geçen hafta Survivor'a veda etmesi sonrası duygusal çökünt yaşayan Merve Aydın, Serenay Aktaş için 'aciz insan' yorumunda bulundu.

 

Daha önceki Survivor'da yakın arkadaş olan Merve Aydın ve Serenay Aktaş bu kez düşman oldular. Merve Aydın Survivor bu akşam ki bölümler Serenay için "Başkalarının fikirleriyle yaşayan aciz bir kız" yorumunda bulundu.

 

SERENAY'DAN ÇAKAL YANITI

 

Merve Aydın'ın hedefindeki Serenay Aktaş'ın yanıtı ağır oldu. Serenay, "Bu kurtlar sofrasında ne onlar gibi çakallık yapacağım, ne de kendimi yedireceğim" dedi.