Survivor All Star'da O Ünlü Çok Feci Şekilde Sakatlandı Bomba Gelişmeler!

Survivor All Star'da O Ünlü Çok Feci Şekilde Sakatlandı Bomba Gelişmeler!
Survivor All Star'da kim elendi diye beklerken Anıl Tetik şokuyaşandı. Yarışma esnasında yaralanan Tetik'in acı dolu çığlıkları herkesikorkuttu.. Survivor All Star'da Anıl şoku! Hastaneye kaldırıldı.. Survivor All Star'da kim elendi diye beklerken Anıl Tetik şokuyaşandı. Survivor 2015 yarışında bu akşam saat 20.00'da elenen isimaçıklanacak. Peki Anıl Tetik'e ne oldu? Survivor All Star'da kim elendi Anıl şoku? Survivor All Star yarışmasının yakışıklıyarışmacısı Anıl Tetik herkes tarafından merak edilmeyebaşl

Survivor All Star'da kim elendi diye beklerken Anıl Tetik şoku yaşandı. Yarışma esnasında yaralanan Tetik'in acı dolu çığlıkları herkesi korkuttu.. Survivor All Star'da Anıl şoku! Hastaneye kaldırıldı.. Survivor All Star'da kim elendi diye beklerken Anıl Tetik şoku yaşandı. Survivor 2015 yarışında bu akşam saat 20.00'da elenen isim açıklanacak. Peki Anıl Tetik'e ne oldu? Survivor All Star'da kim elendi Anıl şoku? Survivor All Star yarışmasının yakışıklı yarışmacısı Anıl Tetik herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Yakışıklılığı ile dikkat çeken Anıl Tetik'in kiminle aşk yaşadığı büyük bir merak konusu. Survior All Star yarışmasında eleme heyecanı yaşanırken yarışmacılar ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Bu akşam ekranlara gelecek yarışmada büyük bir şanslık yaşandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Al Star yarışmasında ödül oyununda Ünlüler takımından Anıl Tetik sakatlandı.

 

Survior All Star yarışmasında eleme heyecanı yaşanırken yarışmacılar ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Bu akşam ekranlara gelecek yarışmada büyük bir şanslık yaşandı ve Ünlüler takımından Anıt tetik tırmandığı halattan ters bir şekilde düşerek bacağını sakatladı. Doktor hemen yaptığı müdahaleden sonra sakatlığın ciddi olduğunu söyledi ve Anıl Tetik ambulansla hastaneye kaldırıldı. Anıl Tetik’in sağlık durumu bu akşam yayınlanacak bölümde açıklanacak.