Survivor All Starda Şoke Eden Bomba Gelişmeler!

Survivor All Starda Şoke Eden Bomba Gelişmeler!
Survivor All Star'da dokunulmazlık ödülünü Hasan kazandı. Adada elenmek için ismi yazılan ise Sahra oldu. Survivor'da Bu Hafta Elenmek İçin Yazılan İsim Kim Oldu. Survivor adasında çekişmeleri yarışmalar devam ediyor. 4 Nisan Ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler kıyasıya rekabet içerisine girdi. Survivor SMS sonucuna göre Ada'ya veda eden isim kim olacak? 6 Nisan gecesi kim elendi? Sahra'mı! Taner'mi! Yarışmadan ayrılacak? Survivor All Star'da bu akşam adaya bir isim veda edecek! Survivor'da dün akşam oylama

Survivor All Star'da dokunulmazlık ödülünü Hasan kazandı. Adada elenmek için ismi yazılan ise Sahra oldu. Survivor'da Bu Hafta Elenmek İçin Yazılan İsim Kim Oldu. Survivor adasında çekişmeleri yarışmalar devam ediyor. 4 Nisan Ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler kıyasıya rekabet içerisine girdi. Survivor SMS sonucuna göre Ada'ya veda eden isim kim olacak? 6 Nisan gecesi kim elendi? Sahra'mı! Taner'mi! Yarışmadan ayrılacak? Survivor All Star'da bu akşam adaya bir isim veda edecek! Survivor'da dün akşam oylama yapıldı.Yarışmayı kaybeden gönüllüler ilk kurban olarak Sahra Işık'ı seçtiler.Sahra'yı seçme sebebleri ise daha da ilginçti. Survivor adasında gönüllüler ve ünlüler arasındaki çekişmeler devam ediyor. Bu hafta oynanan ödül oyununda Ünlüler ve Gönüllüler atakımı arasında yaşanan kıyasıya rekabette kim başarılı oldu.

 

Survivor All Star bu hafta dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Gönüllülerden biri adaya veda edecek. Bireysel dokunulmazlık oyununun galibi olan Hasan konseyde yazılamayacak. Peki konseyde en çok kimin adı yazıldı? Kim eleme adayı oldu?Sahra 5, Taner 3 oy aldı. Sahra elenmek için ilk aday oldu. Salı günü yapılacak konseyde Hasan da bir isim söyleyecek ve sms oylarına bakılacak.

 

Sahra eleme adayı olduktan sonra söz alarak Turabi hakkında ağır sözler söyledi. Turabi’nin küfürbaz olduğunu söyleyen Sahra, Hilmicem için de Turabi’nin yancısın dedi. Adada Sahra ve Turabi arasındaki tartışmalar alevlenecek gibi duruyor.

 

Dokunulmazlık sahibi olan Hasan büyük ihtimalle Taner’in adını vererek eleme adayı yapacak. Bakalım kim elenecek? Taner mi Sahra mı?