Survivor All Star'lı Ahmet Dursun Adeta Bombaladı!

Survivor All Star'lı Ahmet Dursun Adeta Bombaladı!
Survivor All Star'a veda eden ve geçtiğimiz akşam Beyaz Show'da ekrana gelen Ahmet Dursun, izleyenlerinin karşısına çıktı. Daha öncesinde Kanaltürk'teki “2. Sayfa” programına konuk olan Ahmet Dursun, inanlmaz açıklamalarda bulundu.Survivor All Star yarışmasına sağlık problemleri nedeniyle veda eden Ahmet Dursun çok sert açıklamalar yaptı. Ahmet Dursun sert çıktı! Merve Oflaz fareye benziyor. Ahmet Dursun Survivor All Stardan elendikten sonra laflarıyla adeta bombaladı. Hakan ve Merve'nin sinsi olduğunu söyl

Survivor All Star'a veda eden ve geçtiğimiz akşam Beyaz Show'da ekrana gelen Ahmet Dursun, izleyenlerinin karşısına çıktı. Daha öncesinde Kanaltürk'teki “2. Sayfa” programına konuk olan Ahmet Dursun, inanlmaz açıklamalarda bulundu.Survivor All Star yarışmasına sağlık problemleri nedeniyle veda eden Ahmet Dursun çok sert açıklamalar yaptı. Ahmet Dursun sert çıktı! Merve Oflaz fareye benziyor. Ahmet Dursun Survivor All Stardan elendikten sonra laflarıyla adeta bombaladı. Hakan ve Merve'nin sinsi olduğunu söyleyen Ahmet Dursun; Serenay annem diye ağlıyor annesine saygısızlık yapıyor diyerek iki yüzlü isimleri ortaya döktü. Survivor All Star yarışmasında eski futbolcu Ahmet Dursun, hastalandığından dolayı yarışmaya erken veda etti ve sonrasında gündeme bomba gibi düşen açıklamalarda bulundu.

Survivor All Star'a mide rahatsızlığı nedeniyle erken veda eden eski milli futbolcu Ahmet Dursun Kanaltürk'teki "2. Sayfa" programına konuk oldu. Dursun ünlüler takımındaki arkadaşlarını çok ağır sözlerle eleştirdi. İşte açıklamaları:

 

Doğukan, yarışlarda kendini geliştirmek yerine domates, biber, patlıcan falan ekiyor. Doğukan’ın karakterinin bu kadar bozuk olmasına anlam veremedim. Doğukan’ın konuştukları ve yaptıkları birbirini tutmuyor. Bu yüzden beni adada en çok şaşırtan isim oldu. Doğukan, yanımıza gelip laf alıp diğer tarafa taşıyordu.

 

Sahte ve yalancı insanları sevmiyorum. Serenay’ın “annem için” diye ağlamaları falan… Serenay Kıbrıs’ta annesini gördü, selam vermedi. Annesi koltuk bulamayınca “Sona kalan dona kalır” deyip annesine yardımcı olmadı. Böyle birinin anne sevgisi nasıl olabilir? Serenay, gizli kapaklı şeyler yaptığı, suratıma gülüp arkadan iş çevirdiği için “küçük şeytan” dedim.