Survivor'da Bomba Aşk Gündeme Bomba Gibi Düştü!

Survivor'da Bomba Aşk Gündeme Bomba Gibi Düştü!
Survivor'a veda eden Ahmet Dursun, hakkında çıkan 'Merve Aydın ile aşk yaşıyorlar' iddialarına yanıt verdi. Survivor 'a sağlık sorunları nedeniyle veda eden Ahmet Dursun'un vedası sırasında Merve Aydın 'ın "Gitme Ahmet" diyerek haykırması aşk mı? Survivor All Star Ahmet Dursun adadan mide rahatsızlığı yüzünden ayrılmak zorunda kaldı. Ahmet Dursun dokunulmaz olmasına rağmen rahatsızlığı yüzünden Survivor'a erken veda etti . Ahmet Dursun'un Survivor'un başından beri şanssızlık peşini bırakmadı. Survivor yarış

Survivor'a veda eden Ahmet Dursun, hakkında çıkan 'Merve Aydın ile aşk yaşıyorlar' iddialarına yanıt verdi. Survivor 'a sağlık sorunları nedeniyle veda eden Ahmet Dursun'un vedası sırasında Merve Aydın 'ın "Gitme Ahmet" diyerek haykırması aşk mı? Survivor All Star Ahmet Dursun adadan mide rahatsızlığı yüzünden ayrılmak zorunda kaldı. Ahmet Dursun dokunulmaz olmasına rağmen rahatsızlığı yüzünden Survivor'a erken veda etti . Ahmet Dursun'un Survivor'un başından beri şanssızlık peşini bırakmadı. Survivor yarışmasında sürpriz bir şekilde elenen ve elendiği için kendisine ağlayan Merve Aydın'a, Ahmet Dursun o benim kardeşim ve sevgili değiliz dedi. Survivor All Star yarışmasından elenen Ahmet Dursun'un adı Merve Aydın ile aşk iddialarına karıştı. Ahmet Dursun ada dönüşü ilk açıklamayı yaptı ve aralarında bir şey olmadığını kısa ve net açıkladı. Aşk iddialarına son noktayı koydu.

 

Bu sabah Söylemezsem Olmaz stüdyosunda Survivor’dan ani bir kararla midesindeki sağlık sorunu sebebiyle ayrılan Ahmet Dursun konuşuldu. Ahmet Dursun ve Merve Aydın’ın vedası arkadaşlık ötesi bir durum olarak yorumlandı.

 

Ancak Ahmet Dursun twitterden Merve kardeşime destek notuyla bir paylaşım yapınca durum ortaya çıktı.

 

Ayrıca Ahmet Dursun’un yarışmadan asıl ayrılık nedeninin sağlık sorunu değil hakkında açılan dava olduğu ileri sürülmüştü.

 

Ahmet Dursun yine sosyal medya üzerinden bu konuya “Karşılıklı şikayetlerimizi geri aldığımız için dava kapandı. Survivor’dan gerçekten sağlık sorunlarım sebebiyle ayrıldım açıklamasıyla nokta koydu.