Tam Bir Kahkaha Fırtınası Estiren O Filimden Bomba Gelişmeler!

Tam Bir Kahkaha Fırtınası Estiren O Filimden Bomba Gelişmeler!
Sabırsızlık ile beklenen 'Kocan Kadar Konuş' filminin galası bugün yapıldı. Galada neleroldu? Film severlerin merakla beklediği " Kocan Kadar Konuş" filminin galası gerçekleşti. Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın oynadığı film galasında neleryaşandı. Kocan Kadar Konuş Film Galasından Görüntüler! Şebnem Burcuoğlu'nun çok satan kitabındanuyarlanan "Kocan Kadar Konuş" filmi vizyona girergirmez gündeme oturdu. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın oynadığı filmde, bir kadının evlenmek içinsevgilisine uygulad

Sabırsızlık ile beklenen 'Kocan Kadar Konuş' filminin galası bugün yapıldı. Galada neler oldu? Film severlerin merakla beklediği " Kocan Kadar Konuş" filminin galası gerçekleşti. Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın oynadığı film galasında neler yaşandı. Kocan Kadar Konuş Film Galasından Görüntüler! Şebnem Burcuoğlu'nun çok satan kitabından uyarlanan "Kocan Kadar Konuş" filmi vizyona girer girmez gündeme oturdu. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın oynadığı filmde, bir kadının evlenmek için sevgilisine uyguladığı taktikler anlatılıyor. Kocan kadar konuş vizyona girmiş bulunmaktadır. Oyuncu kadrosu ile ilgi gören film hala vizyonda karşımıza gelmeye devam etmektedir.

Film kadınlarının daha çocukken nasıl koca bulmaya programlandıklarını anlatıyor. Bu kadınların arasında 30 yaşındaki Efsun (Ezgi Mola) gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü arar ama diğer kızlar gibi numara yapmayı, trip atmayı, erkeği parmağının ucunda oynatmayı bilmez. Bu yüzden bu yaşına kadar düzgün bir ilişkisi olmamıştır. Efsun’un kadınlığın kitabını yazmış İzmirli ailesi ise ona kadınlığı öğretmeye kararlıdır. Efsun da nihayet kendini Türk kızlarına emanet eder. Ailesi tepeden tırnağa yeniledikleri Efsun’u takdim etmeye hazırlanırken Efsun’un karşısına hiç unutamadığı, üstüne yenisini koyamadığı lise aşkı Sinan (Murat Yıldırım) çıkar.

BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği filmin başrolleri Efsun ve Sinan karakterlerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım canlandırırken; onlara televizyon, tiyatro ve sinema dünyasının en ünlü ve duayen isimlerinden Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Ebru Cündübeyoğlu, Begüm Öner, Eda Ece, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Cem Kılıç, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Romina Özipekçi ve Şebnem Sönmez eşlik ediyor.