Tolga Karel 'den Dominik çıkarması!

Tolga Karel 'den Dominik çıkarması!
Tolga Karel 'den Dominik çıkarması!Tolga Karel Dominik'e geri döndü Survivor All Star'ı ziyaret etti!Tolga Karel yeniden Dominik'te!Survivor'da mı yarışacak?Geçen sezon Survivor yarışmacılarının dikkat çeken isimlerinden aktör Tolga Karel Dominik'e geri döndü..Tolga'nın Dominik'e yapmış olduğu ziyaret acaba yarışacak mı sorularını gündeme getirdi..

 Tolga Karel yeniden Dominik'te!Survivor'da mı yarışacak?Geçen sezon Survivor yarışmacılarının dikkat çeken isimlerinden aktör Tolga Karel Dominik'e geri döndü..Tolga'nın Dominik'e yapmış olduğu ziyaret acaba yarışacak mı sorularını gündeme getirdi..

Geçen sezon Survivor Ünlüler Gönüllüler'in en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Tolga Karel, Dominik Cumhuriyeti'nde Acunmedya ekibini ziyaret etti. Geçen sezon yaşadığıa nıların yeniden canlandığını belirten Karel, ayrıca bu sezon Survivor All Star'da yarışan birbirinden güçlü yarışmacılar hakkkında da değerlendirmelerde bulundu.

ADAMI GERİ ALMAYA GELDİM

 

Dominik'te çok güzel anılarım var, geçen seneden kendime bir ada yapmıştım. O ada da 3 gün yaşadım tek başıma adanın tapusunu üstüme yapacaktım ama olmadı yarışma bitti. Çok güzel dostluklarım oldu. Geçen sezon yarışmada çok açlık yaşadık. Çok istediğim bir şey vardı. Buraya Survivor olarak değil de tamamen tatil amaçlı gelmek istedim.

 

 

SURVIVOR ALL STAR'DA FAVORİM..

 

Ben kişilik olarak mesela Hasan'ı çok beğenirim. Çok da eski arkadaşımdır Hasan, kimin birinci olacağına halk karar verir gerçi ama benim için kızlardan Berna iyi gidiyor. Merve Oflaz'dan daha iyi performans beklerdim bu sene.

 

 

SERENAY'A KIZGIN DEĞİLİM

 

Kendi adıma şunu söyleyebilirim ki ne Ahmet Dursun ne de Merve Aydın hatta Seranay'a bile  ki Seranay benim adadan gitmem için gizli yapılan bir kulis sonucu adıma oy da kullanmıştı fakat ben kimseye kızgın yada kırgın değilim kin tutmuyorum kendi içimde...