Yalçın Akdoğan O Diziyi Bir Övdü PİR Övdü!

Yalçın Akdoğan O Diziyi Bir Övdü PİR Övdü!
TRT'nin yeni dizilerindenolan ve oldukça sesgetiren Milat dizisi ile ilgili Yalçın Akdoğan'dan çarpıcı açıklamalargeldi. Milat dizisi ile ilgilihükümet kanadından açıklama geldi. TRT 1 ekranında yayınlanmayabaşlayan 'Milat' dizisinin galasınakatılan Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Mükemmel bir eserortaya çıkmış. Ratingi yüksek, yolu açık olsun"dedi. Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, TRT 1 ekranlarında bugünyayınlanmaya başlayan Milat dizisi için düzenlenen galayakatıldı. Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan,

TRT'nin yeni dizilerinden olan ve oldukça ses getiren Milat dizisi ile ilgili Yalçın Akdoğan'dan çarpıcı açıklamalar geldi. Milat dizisi ile ilgili hükümet kanadından açıklama geldi. TRT 1 ekranında yayınlanmaya başlayan 'Milat' dizisinin galasına katılan Başbakan Yardımcısı Akdoğan, "Mükemmel bir eser ortaya çıkmış. Ratingi yüksek, yolu açık olsun" dedi. Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, TRT 1 ekranlarında bugün yayınlanmaya başlayan Milat dizisi için düzenlenen galaya katıldı. Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, TRT 1 ekranında bugün yayınlanmaya başlayan ''Milat'' dizisi için düzenlenen galaya katıldı.

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, TRT 1 ekranında bugün yayınlanmaya başlayan "Milat" dizisi için düzenlenen galaya katıldı. Sheraton Otel’de düzenlenen gala gecesine, Başbakan Yardımcısı Akdoğan, TRT Genel Müdür Yardımcısı Erkan Durdu’nun yanı sıra aralarında dizi oyuncuları İlhan Şeşen, Burcu Kara, Demir Karahan ve Ufuk Bayraktar’ın da bulunduğu oyuncularla çok sayıda davetli katıldı.

 

Dizi ile ilgili değerlendirmede bulunan Akdoğan, TRT’nin dizi sektöründe yeni bir klasmana geçtiğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Çıtayı çok yukarılara çektik ve artık TRT dizileri birbiriyle rekabet eder hale geldi. Diriliş, Filinta ve şimdi de Milat ile gerçekten çok tecrübeli deneyimli ve çok değerli oyuncularımızla çok iyi bir senaryo, çok iyi bir yapım, iyi bir yönetmenlik görüyoruz. Gerçekten mükemmel bir eser ortaya çıkmış, sinema filmi tadında. Hollywood filmlerini aratmayacak derecede. Hem duygusal olarak bizi yakalayacak, sürükleyecek hem heyecanlandıracak hem her açıdan duygulandıracak bir yapım ortaya çıkmış. Yapımcı arkadaşımızı, yönetmenimizi, bütün oyuncuları kutluyorum. Raitingi yüksek, yolu açık olsun. Tebrik ediyorum."