Yeşilçam O Dev Çınarını Kaybetti Öksüz Kaldı!

Yeşilçam O Dev Çınarını Kaybetti Öksüz Kaldı!
Usta oyuncu Ayla Arslancan'ı kaybettik! Ayla Arslancan kimdir? Yeşilçam'ın emektaroyuncusu Ayla Arslancan hayatınıkaybetti. Usta oyuncu bir süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu. Bir süredirakciğer kanseri tedavisi gören değerli oyuncu Kozyatağı'ndaki bir hastanedeyoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyordu. 1936 yılındadoğan Ayla Aslancan yılllarca çeşitli tiyatrolarda oyunculuk yaptı. Oyuncu Ayla Arslancan hayatınıkaybetti. Usta oyuncu bir müddettir akciğer kanseri tedavisigörüyordu. Yeşilçam'da yaprak

Yeşilçam'ın emektar oyuncusu Ayla Arslancan 75 yaşında hayatını kaybetti. Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören emektar oyuncu son olarak Kozyatağı`nda bir hastaneye kaldırılmıştı. Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören ünlü oyuncu Ayla Arslancan, hayatını kaybetti. Yeşilçam'ın emektar oyuncusu Ayla Arslancan, 75 yaşında hayata veda etti. Kozyatağı'nda bir hastaneye kaldırılan usta oyuncu, kısa bir süre önce bir dizide de hastanede kanser tedavisi gören bir kadını canlandırıyordu. Yeşilçam'da yaprak dökümü devam ediyor. Son olarak 75 yaşında Akçiğer kanser tedavisi gören usta oyuncu Ayla Arslancan hayatını kaybetti. Yeşilçam Yıldızı Ayla Arslancan VEFAT ETTİ! Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı. Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören ünlü oyuncu Ayla Arslancan, hayatını kaybetti. Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören Yeşilçam'ın emektar oyuncusu Ayla Arslancan, 75 yaşında hayata veda etti.
Ayla Arslancan hayatını kaybetti. Tiyatronun ve televizyon sektörünün duayen ismi Ayla Arslancan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören Yeşilçam'ın emektar oyuncusu Ayla Arslancan, 75 yaşında hayata veda etti. Kozyatağı'nda bir hastaneye kaldırılan usta oyuncu, kısa bir süre önce bir dizide de hastanede kanser tedavisi gören bir kadını canlandırıyordu.
AYLA ASLANCAN KİMDİR?
Yıllarca tiyatroyla uğraşan oyuncu, Tuncay Özinel Tiyatrosu'nda birçok oyuna imza attıktan sonra sinema ve televizyon sektörlerine yönelmeye karar verdi. Züğürt Ağa, Uçurtmayı Vurmasınlar, Selamsız Bandosu gibi yapımlarda yer aldı. Son olarak, Entelköy Efeköy'e Karşı (Koca Ana), Sihirli Annem (Peri Nine), Romantik Komedi 2 (Mürvet) gibi film ve dizilerde oynadı.