Yılanların Öcünden Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı

Yılanların Öcünden Şoke Eden Bomba Gelişmeler Yaşanıldı
Show Tv'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yılanların Öcü kadrosuna yenibir isim dahil oldu. Çarşamba akşamları ekranagelen Yılanların Öcü yeni bölümleri ile herkesi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Ekrana geldiği ilk günden buyana Çarşamba akşamlarının yıldızı olan Yılanların Öcü kadrosuna, Gözde Çığacı da katıldı. Yılanların Öcü dizisine yeni oyuncu. 8 Nisan Çarşamba akşamı Show TV'de yayınlanacak. Show Tv ekranlarının beğenilerek izlenilendizisi Yılanların Öcü kadrosuna sürpriz bir isim dahiledildi. Yılanla

Show Tv'nin ilgiyle takip edilen dizisi Yılanların Öcü kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Çarşamba akşamları ekrana gelen Yılanların Öcü yeni bölümleri ile herkesi ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Fakir Baykurt'un ünlü eseri “Yılanların Öcü”nden televizyona aktarılan Koliba Film imzalı dizi, Show TV ekranlarında ilgiyle izleniyor.Yılanların Öcü 30. Bölüm fragmanı izleyicilerin karşısına gelirken Yılanların Öcü yeni bölümde neler olacak ? Yılanların Öcü Dizisi'ne 30. bölüm'de Hatçe karakteriyle yeni bir oyuncu katıldı.Tiyatrocu ve aynı zaman da yönetmenlikte yapan Gözde Çığacı'nın dizide Bayram'a aşık karakter olan Hatçe'yi canlandıracak olan oyuncunun performansı merak ediliyor.

Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşan, başrollerini Cemal Toktaş, Hande Soral ve Rüçhan Çalışkur’un paylaştığı sevilen dizi Yılanların Öcü’ne yeni bir oyuncu dahil oldu.

 

Buna göre geçtiğimiz sezon Bugünün Saraylısı dizisiyle ve son olarak Unutursam Fısılda isimli filmde karşımıza çıkan Gözde Cığacı dizinin kadrosuna dahil oldu.

8 Nisan Çarşamba akşamı Show TV’de yayınlanacak 30. bölümde izleyeceğimiz Çığacı, ‘Hatçe’ karakteriyle sevenleriyle buluşacak.

 

Daha önce rating rekoru kıran birçok televizyon dizisinde ve tiyatro oyununda rol alan, aynı zamanda yönetmenlik de yapan Gözde Çığacı, dizide,  Kara Bayram’a aşık Hatçe karakterini canlandıracak.

 

Yılanların Öcü’nde, Kara Bayram aşkı uğruna amansız bir mücadele sergileyen ancak hayal kırıklığına uğrayan Fatma, bu kez güzeller güzeli Hatçe’yi onun yanında görünce yıkılacak.

 

Güzel, masum, duygusal ve hayat dolu bir genç kız olan Hatçe, yumuşak başlılığının yanında tuttuğunu koparan yanıyla da dizide ilgi toplayacak. Bu özellikleriyle Irazca’yı andıran, daha görür görmez Bayram’a aşık olan Hatçe, onun yüreğindeki Fatma yarasını tedavi edebilecek mi, yeni bölümlerde izleyeceğiz.