Böyle Zalimlik Görülmedi! 78 Yaşındaki Yaşlı Kadının ...

Böyle Zalimlik Görülmedi! 78 Yaşındaki Yaşlı Kadının   ...
AKSARAY'da 78 yaşındaki Fatma Güven, kömürlükten odun çıkartırken, yanına yaklaşan bir şahıs , merdivene bıraktığı çantanın içindeki parayı alıp firar etti Aksaray'da 78 yaşındaki Fatma Güven, kömürlükten odun çıkartırken, yanına yaklaşan bir kişi, merdivene bıraktığı çantanın içindeki parayı alıp kaçtı. Çantanın içinde 300 lira olduğunu belirten Güven, bu parayla su faturasını yatıracağını söyleyip ağladı. Aksaray'da yaşayan 78 yaşındaki Fatma Güven isimli yaşlı kadın sabah saatlerinde yaşadığı hırsızlık o

AKSARAY'da 78 yaşındaki Fatma Güven, kömürlükten odun çıkartırken, yanına yaklaşan bir şahıs , merdivene bıraktığı çantanın içindeki parayı alıp firar etti Aksaray'da 78 yaşındaki Fatma Güven, kömürlükten odun çıkartırken, yanına yaklaşan bir kişi, merdivene bıraktığı çantanın içindeki parayı alıp kaçtı. Çantanın içinde 300 lira olduğunu belirten Güven, bu parayla su faturasını yatıracağını söyleyip ağladı. Aksaray'da yaşayan 78 yaşındaki Fatma Güven isimli yaşlı kadın sabah saatlerinde yaşadığı hırsızlık olayının ardından yıkıldı. Aksaray'da yaşanan bu olay 'insanlık Bitti' dedirtti. 78 yaşındaki bir kadın arkasını döndüğü anda 300 TLsi çalındı. Su faturası ödemek için parasını yanında bulunduran kadın büyük şok yaşadı. 5 lira vermeyince 300 TLsini alıp kaçtı.

Saat 10.30 sıralarında Aksaray'ın Taşpazar Mahallesi 801 Sokak'ta meydana gelen olayda, 78 yaşındaki Fatma Güven, oturduğu evin kömürlüğünden odun çıkarttığı sırada yanına bir kişi yaklaştı.

ÇANTASINI ALIP KAÇTI

 

Güven, iddiaya göre daha önce mahallede gördüğü bu kişiden yardım etmesini istedi. O da odunları çıkartmak için 5 lira istedi. Yaşlı kadın da para vermeyeceğini söyleyip, yardım talebinden vazgeçti. Bu sırada şüpheli, Güven'in merdivene bıraktığı çantanın içindeki parayı alıp kaçtı. Güven, çevredekilerden yardım isteyerek polisi aradı.

GÖZYAŞLARINI TUTUMADI

 

Çantasının içinde 300 lira olduğunu belirten Güven, o parayla su faturasını yatıracağını söyleyip ağladı.

 

Polise olayı anlatan Güven, ''Ben odunları atıyordum. Yanıma geldi, ben de odunları at, yardım et dedim. O da bana 'Atamam, 5 lira verirsen atarım' dedi. Ben de tamam yardım etme dedim. O sırada çantadaki parayı alıp kaçtı'' diye konuştu. Polis, verilen eşkal üzerinden şüphelinin kimliliğini belirlemek için çalışma başlattı.(ensonhaber)