Düğünde Damada Korkunç İnfaz Tüyleri Diken Diken Etti!

Düğünde Damada Korkunç İnfaz Tüyleri Diken Diken Etti!
Trabzon ilinin Of ilçesinde kuzeninin düğününü basan bir saldırgan kuzeni olan damadı öldürüp, 3 kişiyi de yaralayarak oradan kaçtı. Düğünü basıp kuzenini vuran, 3 kişiyi yaralayan zanlıya 1'i ağırlaştırılmış olmak üzere 4 kez müebbet hapis istendi. 0Sitene Ekle. İntikam yemini edip damadı düğünde öldürmüştü! Trabzon'un Of İlçesi'nde düğünü basıp kuzeni olan güveyi öldüren, 3 kişiyi de yaralayan 19 yaşındaki Raşit G. ile ilgili biri ağırlaştırılmış olmak üzere 4 defa ömür boyu mapus istendi. Trabzon'da meyd

Trabzon ilinin Of ilçesinde kuzeninin düğününü basan bir saldırgan kuzeni olan damadı öldürüp, 3 kişiyi de yaralayarak oradan kaçtı. Düğünü basıp kuzenini vuran, 3 kişiyi yaralayan zanlıya 1'i ağırlaştırılmış olmak üzere 4 kez müebbet hapis istendi. 0Sitene Ekle. İntikam yemini edip damadı düğünde öldürmüştü! Trabzon'un Of İlçesi'nde düğünü basıp kuzeni olan güveyi öldüren, 3 kişiyi de yaralayan 19 yaşındaki Raşit G. ile ilgili biri ağırlaştırılmış olmak üzere 4 defa ömür boyu mapus istendi. Trabzon'da meydana gelen olayda Düğün yerini basap bir kişi öldüren 3 kişiyi ise yaralayan şahıs için mahkeme 4 kez müebbet hapis istedi.

Düğünü basıp kuzenini vuran, 3 kişiyi yaralayan zanlıya 1'i ağırlaştırılmış olmak üzere 4 kez müebbet hapis istendi. Trabzon'un Of İlçesi'nde düğünü basıp kuzeni olan damadı öldüren, 3 kişiyi de yaralayan 19 yaşındaki Raşit G. hakkında biri ağırlaştırılmış olmak üzere 4 kez müebbet hapis istendi.Saldırı anı ise düğün salonundaki kameraya yansıdı. Görüntülerde Raşit G.'nin arkadan yaklaşıp damada 4 el ateş ettiği görülüyor. 2 Eylül 2014 günü Of İlçesi'nde düğün salonundaki düğünü basan Raşit G., kuzeni olan damat Serkan İhtiyar'ı 4 el ateş ederek öldürdü, 3 el daha ateş ederek olay yerinden kaçtı. Olayda 3 kişi de yaralandı. Serkan İhtiyar'ın 5 yıl önce karıştığı trafik kazasında kuzeni Özkan İhtiyar'ın ölümüne neden olduğu, aynı zamanda kendisinin de kuzeni olan ölen kişi için Raşit G.'nin Serkan İhtiyar'a kin beslediği için olayı gerçekleştirdiği belirlendi.

Olayın ardından İstanbul'da yakalanıp tutuklanan Raşit G. hakkında yürütülen soruşturma tamamlanıp iddianame hazırlandı. Cumhuriyet Savcısı Selma Polat, Raşit G. hakkında 'tasarlayarak öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış müebbet, 3 kez de müebbet hapis cezası istedi.