MANİSA'da Yarım Ton Elma Yola Savruldu Trafik Pert Oldu

MANİSA'da Yarım Ton Elma Yola Savruldu Trafik Pert Oldu
Manisa Salihli'de yola savrulan 500 kilo elma trafiği felçetti. Hangi araçtandüştüğü tespit edilemeyen elmalar nedeniyle sürücüler zor anlar yaşarken, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kazayaşanmaması için önlem aldı. Manisa iinin Salihli İlçesi'nde, plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir vesayetten yola saçılan 500 kilo yani yarım tonluk elma, sürücülere zor anlaryaşattı. Yarım Tonluk Elma Trafiği Perişan Etti! Manisa'nın Salihli İlçesi'nde dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda plakası ve

Manisa Salihli'de yola savrulan 500 kilo elma trafiği felç etti. Hangi araçtan düştüğü tespit edilemeyen elmalar nedeniyle sürücüler zor anlar yaşarken, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kaza yaşanmaması için önlem aldı. Manisa iinin Salihli İlçesi'nde, plakası ve sürücüsü belirlenemeyen bir vesayetten yola saçılan 500 kilo yani yarım tonluk elma, sürücülere zor anlar yaşattı. Yarım Tonluk Elma Trafiği Perişan Etti! Manisa'da kontrolden çıkan bir kamyonet arkasında bulunan 30 kasa elmanın yola saçılmasına neden oldu. Yola saçılan elmalar araçlara zor anlar yaşattı. Bazı sürücüler kaza yapma noktasına geldi. Yola saçılan 500 kilo elma trafiği felç etti!!!

Manisa Salihli'de yola savrulan 500 kilo elma trafiği felç etti. Hangi araçtan düştüğü tespit edilemeyen elmalar nedeniyle sürücüler zor anlar yaşarken, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri kaza yaşanmaması için önlem aldı. Yol temizlenene kadar erişim, tek şeritten sağlandı.İzmir- Ankara Karayolu Salihli Otogar Kavşağı'nda, bir gün evvel akşam saatlerinde, sürücüsü ve plakası saptayamayan bir araçtan yola saçılan takriben 500 kilo elma sürücüleri zor vaziyette bıraktı. Yoldan geçmekte zorlanan sürücüler, vaziyeti polis ve belediyeye bildirdi. İhbar üzerine karayoluna gelen polis ekipleri, olası kazalara karşı tedbir aldı. Salihli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü görevlileri de temizlik çalışmasına başladı. Bu sırada erişim kontrollü şekilde tek şeritten sağlandı. Elmaların toplanmasının hemen peşinden yaklaşık 30 dakika erişime kapalı kalan yol tekrar açıldı. Elmaların düştüğü aracın ve sürücüsünün belirlenmesi için çalışmaların sürdüğü bildirildi. Polis, kazayla alakalı tahkikat başlattı.