Mersinde Şok Damat Dehşeti Tüyleri Diken Diken Etti!

Mersinde Şok Damat Dehşeti Tüyleri Diken Diken Etti!
MERSİN iline bağlı olan Erdemli İlçesi'nde pompalı av tüfeğiyle aniden kayınpederinin evini basan 35 yaşında olan Murat Düz tarafından, pompalı tüfekle adeta bir katliam düzenledi. Mersin'in Erdemli ilçesinde meydana gelen olayda nedeni henüz bilinmeyen sebepten ötürü kayınpederinin evini basan Murat Düz adeta katliam yaptı. Boşanmayı içine sindiremeyen 35 yaşındaki Murat Düz isimli kişi eski kayınpederinin evini basarak, dehşet saçtı. Gün geçmiyor ki kadın cinayeti haberi gelmesin. Boşanan eşine bedel olar

MERSİN iline bağlı olan Erdemli İlçesi'nde pompalı av tüfeğiyle aniden kayınpederinin evini basan 35 yaşında olan Murat Düz tarafından, pompalı tüfekle adeta bir katliam düzenledi. Mersin'in Erdemli ilçesinde meydana gelen olayda nedeni henüz bilinmeyen sebepten ötürü kayınpederinin evini basan Murat Düz adeta katliam yaptı. Boşanmayı içine sindiremeyen 35 yaşındaki Murat Düz isimli kişi eski kayınpederinin evini basarak, dehşet saçtı. Gün geçmiyor ki kadın cinayeti haberi gelmesin. Boşanan eşine bedel olarak kurşuna dizen cani eş, Cinnet getiren eş katliam yaptı.
Yaklaşık bir yıl önce evinden ayrılarak baba evine dönen 1 çocuk annesi Emine Düz, işsiz eşi Murat Düz’e de boşanma davası açtı. Barışma taleplerine olumsuz yanıt alan Düz, iddiaya göre önceki gün saat 21.00 sıralarında pompalı tüfekle kayınpederi Mesut Gökten’in evini bastı. Aile yemek yediği sırada Murat Düz, evin penceresinden içeri peş peşe ateş etti.
Ağır yaralanan Mesut Gökten ile Emine Düz, kaldırıldıkları hastanede kurtarılamadı. Yaralanan Fatma Gökten ile kızı Hayriye Gökten ise tedaviye alındı.  Mesut Gökten ile kızı Emine Düz gözyaşları arasında toprağa verilirken, Düz’ü yakalamak için çalışma başlatıldı.