Meteorolojiden şok sağanak yağış uyarısı! Aman ha dikkat!

Meteorolojiden şok sağanak yağış uyarısı! Aman ha dikkat!
Ege Bölgesi'nde bugün beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanağın kıyı Ege'de kuvvetli olacağının tahmin edildiği bildirildi. Türkiye'nin bir çok kesiminde yağmurlu ve soğuk havalar etkisini gösterirken meteoroloji'den Ege Bölgesi için uyarı geldi. Yarın Ege Bölgesinde beklenen gök gürültülü ve sağanak yağış olacağını tahmin edildiği bildirildi. Nisan aylarına geldiğimiz şu günlerde meteoroloji 2. bölge müdürlüğü tahmin uyarı merkezi ege bölgesi için kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Vatandaşları ve yetkilileri

Ege Bölgesi'nde bugün beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanağın kıyı Ege'de kuvvetli olacağının tahmin edildiği bildirildi. Türkiye'nin bir çok kesiminde yağmurlu ve soğuk havalar etkisini gösterirken meteoroloji'den Ege Bölgesi için uyarı geldi. Yarın Ege Bölgesinde beklenen gök gürültülü ve sağanak yağış olacağını tahmin edildiği bildirildi. Nisan aylarına geldiğimiz şu günlerde meteoroloji 2. bölge müdürlüğü tahmin uyarı merkezi ege bölgesi için kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Vatandaşları ve yetkilileri uyardı. Ege Bölgesi'nde yarın beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanağın kıyı Ege'de kuvvetli olacağının tahmin edildiği bildirildi.

Meteoroloji 2. Bölge Müdürlüğü Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi'nden yapılan açıklamada, yarın sabaha karşı başlamayacağı tahmin edilen sağanak ve gök gürültülü sağanağın, kıyı Ege'de kuvvetli olarak gerçekleşmesinin beklendiği ifade edildi.Açıklamada, oluşması muhtemel ani sel, taşkın, su baskını, heyelan, yıldırım gibi risklere karşı vatandaşların ve yetkililerin dikkatli, tedbirli olmaları istendi.