O Üniversite Taciz Skandalıyla Adeta Çalkalanıyor Flaş Gelişmeler Yaşanıldı

O Üniversite Taciz Skandalıyla Adeta Çalkalanıyor Flaş Gelişmeler Yaşanıldı
İstanbul Ticaret Üniversitesinde kariyer planlama merkezinde uzman yardımcısı olarak görev yapan S.A., üniversitede genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan Adnan Ecevit hakkında savcılığa tacize uğradığı iddiasıyla şikayette bulundu. İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde görevli S.A. adlı kadın, üniversitenin umumi sekreter yardımcısının kendisini taciz ettiği iddiasıyla dava açtı. S.A. mahkemeye kamera görüntülerini ve kendisine atılan mesajları kanıt olarak sundu.İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde görev y

İstanbul Ticaret Üniversitesinde kariyer planlama merkezinde uzman yardımcısı olarak görev yapan S.A., üniversitede genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan Adnan Ecevit hakkında savcılığa tacize uğradığı iddiasıyla şikayette bulundu. İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde görevli S.A. adlı kadın, üniversitenin umumi sekreter yardımcısının kendisini taciz ettiği iddiasıyla dava açtı. S.A. mahkemeye kamera görüntülerini ve kendisine atılan mesajları kanıt olarak sundu.İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde görev yapan S.A., adlı memur, kendisine tacizde bulunduğunu öne sürdüğü aynı üniversitede çalışan A.E. hakkında savcılığa şikayette bulundu. İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde görevli S.A. adlı kadın, üniversitenin genel sekreter yardımcısının kendisini taciz ettiği iddiasıyla dava açtı. S.A. mahkemeye kamera görüntülerini ve kendisine atılan mesajları delil olarak sundu. İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde görev yapan bir kadın, üniversitede çalışan bir görevlinin kendisini taciz ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. ''Bebişim''le başlayan taciz savcılıkta bitti.

İstanbul Ticaret Üniversitesinde kariyer planlama merkezinde uzman yardımcısı olarak görev yapan S.A., üniversitede genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan Adnan Ecevit hakkında savcılığa tacize uğradığı iddiasıyla şikayette bulundu.

 

Şikayet dilekçesinde, Adnan Ecevit’in kendisine önce sözlü olarak ardından da mail yoluyla tacizde bulunduğunu iddia ederek, “Bir defasında odasına çağırıp bana ‘merhaba bebişim’ diye hitap etti. Bunu dil sürçmesi olarak düşünürken odasından ayrıldığım sırada bana ‘teşekkür ederim kuzum’ deyince sözlerinin taciz olduğunu anladım.

 

Aynı gün mailime taciz mesajları da atınca bulunduğu konum nedeniyle bir çalışanı baskı altına alıp manevi değerlerimi rencide eden bu eylemin cezasız kalmaması için bu şikayeti yapıyorum” dedi.