Üsküdar Sahilinde Kan Donduran Şok Ceset Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!

Üsküdar Sahilinde Kan Donduran Şok Ceset Bomba Gelişmeler Yaşanıldı!
ÜSKÜDAR'da, denizde bir erkek cesedibulundu. Üzerinde kimliğini belirleyecek herhangi bir belgeçıkmayan ceset deniz polisi tarafından karaya çıkarıldı. İstanbul'un en gözde sahillerinden Üsküdar sahilinde görenleri şok edecek birmanzara ile karşılaşıldı. Üsküdar Harem sahilinde birerkek cesedi bulundu. Üsküdar'da deniz içindebulunan bir erkek cesedi kıyıya çıkartıldı. Üzerinde kimlik çıkmayan 45-50 yaşlarındaki şahsınölüm nedeni araştırılıyor. Üsküdar'da, denizde bir erkek cesedibulundu. Üzerinde kimliğini

ÜSKÜDAR'da, denizde bir erkek cesedi bulundu. Üzerinde kimliğini belirleyecek herhangi bir belge çıkmayan ceset deniz polisi tarafından karaya çıkarıldı. İstanbul'un en gözde sahillerinden Üsküdar sahilinde görenleri şok edecek bir manzara ile karşılaşıldı. Üsküdar Harem sahilinde bir erkek cesedi bulundu. Üsküdar'da deniz içinde bulunan bir erkek cesedi kıyıya çıkartıldı. Üzerinde kimlik çıkmayan 45-50 yaşlarındaki şahsın ölüm nedeni araştırılıyor. Üsküdar'da, denizde bir erkek cesedi bulundu. Üzerinde kimliğini belirleyecek herhangi bir belge çıkmayan ceset deniz polisi tarafından karaya çıkarıldı.
Üsküdar'da, denizde bir erkek cesedi bulundu. Üzerinde kimliğini belirleyecek herhangi bir belge çıkmayan ceset deniz polisi tarafından karaya çıkarıldı.


Harem'de demirleyen bir tekne çalışanı sabah saatlerinde, denizde bir ceset görerek, durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen deniz polisi, cesedi bulunduğu yerden kancayla çekerek tekneye aldı. Polis, cesedi daha sonra, Kıyı Emniyet Müdürlüğü Harem Tahlisiyesi İstasyonu'nda karaya çıkardı. Cesedin üzerinde yapılan incelemede, kimliğini belirleyecek herhangi bir belgeye rastlanmadı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması sonrasında ceset Haydarpaşa Numunee Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.