Cansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya'nın annesiyle birlikteliği hakkında ilk kez konuştu

Cansu Tosun, babasının Serenay Sarıkaya'nın annesiyle birlikteliği hakkında ilk kez konuştu
Babası, Serenay Sarıkaya'nın annesi ile yasak aşk yaşayan Cansu Tosun dün akşam katıldığı davette sessizliğini bozdu. "Herkes kendi yaptığından sorumlu" diyen oyuncu, evliliği biten babasıyla görüştüğünü söyledi.

cansu tosun
Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın annesi Umay Seyhan ile Cansu Tosun'un evli babası Kenan Tosun bir süredir yasak ilişki yaşıyor. Dün akşam bir galaya katılan başarılı oyuncu Cansu Tosun, babasının yasak ilişki yaşamasıyla ilgili "Herkes kendi eylemlerinden sorumludur" dedi.

"ANNE VE BABAMIN HAYATINI KONUŞMAK SAYGISIZLIK OLUR"

Şimdilerde FOX TV'de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde başrol oynayan Cansu Tosun, dün akşam Şahsiyet dizisinin yeni sezon galasına katıldı. Gala öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Tosun, muhabirlerin babası ile Serenay Sarıkaya'nın annesinin yasak ilişki yaşamasıyla ilgili sorusuna "Annem ve babamla ilgili konuşmak istemiyorum çünkü ben kendi özel hayatımı hiç konuşan biri değilim. Kaldı ki annemle babamın hayatını konuşmak büyük bir saygısızlık olur. Herkes hayatında kendi eylemlerinden sorumlu" cevabını verdi.

Başarılı oyuncu babasıyla görüşmediği yönündeki iddia için de "Hayır, olur mu öyle şey babam o benim. Hiç öyle bir şey olmaz" dedi.