Songül Karlı filtre güzeli çıktı

Songül Karlı filtre güzeli çıktı
Songül Karlı'nın makyajsız fotoğrafını görenler gözlerine inanamadı! İşte Songül Karlı'nın filtresiz ve makyajsız fotoğrafları...

Ünlü şarkıcı Songül Karlı, geçirdiği estetik operasyonlar ve cesur tarzıyla adından sıkça söz ettiriyor. Ancak bu kez, sosyal medyada paylaştığı filtresiz fotoğraflarıyla gündeme damga vurdu. Karlı'nın estetikleriyle bir kez daha dikkat çeken şarkıcının filtresiz halini görenler, tanıyamadıklarını belirterek sosyal medyada şaşkınlıklarını dile getirdi.

Ünlü şarkıcının son projesi olarak bir yarışma programı sunması kısa sürede son bulmuş ve program yayından kaldırılmıştı. Ancak Songül Karlı, şu sıralar sahne performanslarına devam ediyor. Bir konser için Danimarka'ya giden Karlı, konser hazırlıkları sırasında paylaştığı filtresiz fotoğraflarıyla takipçilerini şaşırttı.

songül karlı

Sosyal medyada yapılan yorumlarda, Karlı'nın filtresiz halinin eski görüntüsünden tamamen farklı olduğu, tanınamayacak kadar değiştiği belirtiliyor. "Ben tanıyamadım", "Başkası sandım", "Eski halinden eser yok" gibi yorumlar, ünlü şarkıcının estetik müdahalelerinin yankı uyandırdığını gösteriyor.

songül karlı

Daha önce göğüs estetiğiyle gündeme gelen Songül Karlı, geçmişte yaptığı bir açıklamada pişmanlık duyduğunu dile getirmişti. "Kendi göğüslerim iyiydi, şimdi pişmanım" diyen Karlı, estetik müdahalelerin ardındaki düşüncelerini paylaşmıştı.

songül karlı makyajsız

Songül Karlı, 1973 yılında İstanbul'da doğdu ve 1991 yılında müzik piyasasına ilk adımını attı. 90'lı yıllarda televizyon kariyerine başlayan ve kısa bir süre oyunculuk deneyimi yaşayan Karlı, estetikleri ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemde kalmaya devam ediyor.