Konya esnafından Dilan Polat’a küflü peynirli gönderme
Yayınlanma:
Kara para aklama iddialarıyla kamuoyunun gündemine oturan Dilan Polat ile eşi Engin Polat çiftinin bu güne kadar yaotıkları şımarıklar Konyalı esnaf tarafından Tİ’ye aldı.
Sosyal medya platformlarında fenomen olan şahısların kara para aklama şüphesiyle tutuklanmasına rağmen Türkiye, mizahseverler için bol miktarda materyal sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda şuanda tutuklu olarak yargılanan Dilan Polat ile eşi Engin Polat'ın daha önceki şımarık hareketleri şimdilerde alay konusu olarak işleniyor.
Son olarak Konya'da esprili bir esnaf, satışa sunduğu küflü peynirin üzerine şunları yazdı: “Alo Engin, bana küflü peynir alsana”
Peynirle ilgili yazı çıktığında bazı müşteriler bu yazıya gülerken, bazıları ise bu anı cep telefonlarıyla kaydetti.
Konya Haber