Konyaspor'da kupa heyecanı! Kendi evinde Beyoğlu Yeni Çarşı’yı ağırlayacak..
Konyaspor, Ziraat Türkiye Kupası'nın 4. eleme turu maçı için TFF 2. sıra. Lig ekiplerinden Beyoğlu Yeni Çarşı ile karşı karşıya gelmeye hazırlanıyor. 15.00'te başlayacak karşılaşmayı Yunus Dursun yönetecek. Konyaspor'un kupa maçı A Spor'dan canlı olarak yayınlanacak.
Kurallara göre tek atış maçını kazanan takım, elemelerin beşinci turuna yükselecek. Konyaspor'da sezonun ikinci kupa karşılaşmasında teknik direktör Hakan Keleş, yedek oyunculardan oluşan takımla sahaya çıkacak. Yeşil Beyazlılar, kupa müsabakası hazırlıklarını bugün saat 15.00'te yapacağı antrenmanla tamamlayacak.
Rakip: Beyoğlu Yeni Çarşı
TFF 2. lig beyaz grupta yer alan Beyoğlu Yeni Çarşı, bu sezon 15 maçta forma giydi ve 4 galibiyet ile birlikte 2 beraberlik ve 9 mağlubiyetle rekor kırdı. İstanbul takımı 14 puanla 13. sırada yer alıyor.