Meram Belediyesi'nin ödüllü eğitim projesi MEGA’da yaz okulu kayıtları başlıyor!
Konya'nın Meram ilçesinde belediyenin ödüllü bir eğitim projesi olan MEGA, spor okulunun ardından yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çocukların alınacağı yaz okulu kayıtlarına başlanıyor.
GENÇLERLE ÇOCUKLAR TATİLİ MERAM'DA KEYİFLE GEÇİRECEK
Kayıtlar 14 Haziran tarihinde başlayacak olup, 18 Haziran günü sona erecek. Kayıtlar, www.meramgelisim.com adresi üzerinden online yapılabilecektir. Sadece Meram'da ikamet eden 8-10 ve 11-12 yaş arası çocuklar için kurslar 4 Temmuz tarihinde başlıyor. Cebir, akıl oyunları, astronomi, bilim ve bilim, geometrik modelleme, resim, müzik, robot kodlama, e-spor gibi çocukların çok fazla ilgisini çekecek konular sizleri bekliyor olacak. Meram İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, ödemelerin internet üzerinden kolayca yapılabileceği belirtildi.